Onur Kırcı: "The Hammers sektörel anlamda bir öğrenim platformu"

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards, yenilenen ve değişen kategorileriyle 26 Ekim’de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Marketing Meetup kapsamında  düzenlenen The Hammers Awards, bu yıl 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. Şirketlerin hem kanal, hem sektörel, hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri The Hammers Awards’un bu yılki jüri kadrosunda ise sektörden değerli isimler yer alıyor.

The Hammers Awards jüri üyelerinden Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı ile pandemi döneminde sigorta hizmetlerinin dijital gelişimini ve The Hammers’ın gelecek dönem pazarlama faaliyetlerine katkısını konuştuk.

https://youtu.be/xCE2CsoN49k

Kırcı, The Hammers için "The Hammers ve bunun gibi prestijli organizasyonların aslında sadece bir ödül töreninden ibaret olmadığını aynı zamanda sektörel anlamda bir öğrenim platformu olduğunu düşünüyorum." açıklamasında bulunurken, The Hammers'ın, sadece bir ödül töreninden ibaret olmadığını aynı zamanda sektörel anlamda bir öğrenim platformu olduğunu söylüyor.

The Hammers Awards hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için thehammersawards.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir