Feza Turunçoğlu: "Çalışmalarımızın ödüllendirilmesi hepimizi motive ediyor"

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards, yenilenen ve değişen kategorileriyle 26 Ekim’de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Marketing Meetup kapsamında  düzenlenen The Hammers Awards, bu yıl 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. Şirketlerin hem kanal, hem sektörel, hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri The Hammers Awards’un bu yılki jüri kadrosunda ise sektörden değerli isimler yer alıyor.

The Hammers Awards jüri üyelerinden Vestel Pazarlama İletişimi & Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu ile Vestel'in pandemiyle birlikte pazarlama sektöründe yaşadığı dijitalleşme sürecini ve The Hammers Awards'un gelecek dönem pazarlama faaliyetlerine katkısını konuştuk.

https://youtu.be/RW4y15KJciA

Turunçoğlu, The Hammers için, "The Hammers Awards gibi ödüller hem şirketleri hem çalışanları hem o şirketlerin çalıştığı ajans ekosistemini de bence çok fazla etkiliyor." açıklamasında bulunurken, The Hammers'ın, ekiplerin başarısını taçlandırmak için keyifli bir organizasyon olduğunu söylüyor.

The Hammers Awards hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için thehammersawards.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir