Türk Telekom’dan KOBİ’lere sosyal medyada pazarlama desteği

Türk Telekom,  KOBİ’lere dijitalde yeni fırsatların kapılarını açıyor. KOBİ müşterilerine avantajlı paketlerle Facebook ve Instagram reklam hizmeti vermeye başlayan Türk Telekom, bu işletmelere dijital dünyada reklam stratejileri ve yönetimi konusunda destek verecek.

Türk Telekom, KOBİ’lerin dijital pazarda rekabet gücünü artırmak için Facebook ile bir işbirliği yaparak, ‘KOBİ’lere Facebook ve Instagram Reklam Hizmeti’ vermeye başladı. Türk Telekom, yapılan çalışmayla işletmelere Facebook ve Instagram’dan reklam stratejileri ve yönetimi konusunda profesyonel bir ekiple destek verecek. 

KOBİ’lere müşteri kazanımı için doğru hedefleme

Türk Telekom, Facebook ve Instagram reklam hizmeti ile KOBİ’lerin potansiyel müşterilerine dijital kanallardan ulaşmalarına yardımcı olacak raporlama desteği de sağlayacak. Raporlama ile işletmeler; ilgi alanları, davranış ve konum gibi bilgiler doğrultusunda yeni reklam stratejilerini oluşturabilecek ve hedef kitlesine ulaşabilecekler.

Dijitalleşme süreçlerinde KOBİ’lerin en yakın çözüm ortağı olan Türk Telekom, projeyle işletmelerin doğru müşteri tabanına ulaşmalarını sağlarken, marka bilinirliğini ve satışlarını artırmayı hedefliyor. Türk Telekom İş Geliştirme ve Yeni Girişimler Direktörü Muhammed Özhan çalışmayla ilgili şunları söyledi: “Türk Telekom olarak, KOBİ’lere dijital dönüşümlerini kolaylaştıracak ürün, hizmet ve çözümlerin yanı sıra günümüzün rekabet koşullarında fayda sağlayacak projeler üretmeyi de sürdürüyoruz. Bu kapsamda Facebook ile KOBİ’lerin potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlayacak bir iş birliğine imza attık. Çalışmayla, KOBİ’leri doğru müşteri kitlesine ulaştırarak dijital potansiyellerini ve inovasyon yeteneklerini artırmayı hedefliyoruz.”

Türk Telekom, proje kapsamında, KOBİ müşterilerine 5 bin ila 50 bin TL fiyat aralığında dört paket seçeneği sunuyor. Reklam gösterim adetleri değişiklik gösteren paketlerden birini seçen KOBİ’ler, erişimlerini ve websitelerinin trafiğini artırmak için yeni strateji belirleyip reklamlarını buna göre optimize edebiliyor.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir