Stranger Things'teki Hawkins Kasabası, Gerçek Hayatta Oluşturuldu

Netflix'in en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things'in evrenini merak edenler için Netflix güzel bir deneyimi hayata geçiriyor. Design Taxi'nin paylaştığı habere göre, Netflix yakında Stranger Things hayranlarına Hawkins kasabasını arabalarıyla gezme imkanı sunacak.

https://pazarlamasyon.com/coca-cola-yillar-onceki-basarisiz-urununu-stranger-things-icin-yeniden-piyasaya-suruyor/

"Stranger Things Drive-Into" adı verilen bu etkinlik için Los Angeles şehrinde, dizideki Hawkins kasabasının bir benzeri oluşturuldu. Hatta ziyaretçilerin keşfetmeleri için dizide yer alan Starcourt Alışveriş Merkezi'nin de bir kopyası inşa edildi. Bu deneyim kapsamında ziyaretçiler 1985 yılının Hawkins kasabasında sakin bir akşam geçirebilecekler.

Netflix'in belirttiğine göre, bu deneyime dahil olan katılımcılar, Stranger Things dizisinin en iyi anlarından bazılarının tadını çıkarmak için yaşayan, nefes alan bir hikayeye dalacak, onu keşfedecek ve hatta belki de bazı beklenmedik ve sıra dışı olaylara şahit olacaklar. Bu arada kurgusal kasabadaki bir turun bir saatten biraz daha uzun sürdüğü belirtiliyor.

Bu kurgusal kasabaya girişe Ekim 2020'den itibaren izin verilecek. Yani bu, Netflix'in Cadılar Bayramı'na özel olarak planladığı bir etkinlik olabilir. Salgının uzun bir süre daha devam edeceği düşünüldüğünde, insanların arabalarıyla dahil olacakları böyle bir deneyimin son derece yerinde olduğunu söyleyebiliriz.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir