Starbucks, Tedarik Sorunu Sebebiyle Bazı Ürünleri Menülerinden Çıkardı

Kahve zinciri Starbucks, çeşitli ürün yelpazesiyle bu zamana kadar müşterilerine hizmet veriyordu. Şimdilerde ise bu çeşitli ürün yelpazesinde bazı küçülmelere gidildiği konuşuluyor.

Insider'da yer alan bir habere göre bazı Starbucks satış noktalarında, ürünlerde kullanılan içeriklerin tedarik aşamasında bir sıkıntı yaşandığı için Starbucks bu ürünleri menüsünden çıkardı. 4 Haziran'dan itibaren en az 25 ürün için siparişler geçici bekletmede alacak. Fındık şurubu, şekerleme şurubu, chai çay poşetleri, yeşil buzlu çay ve daha fazlası dahil olmak üzere, Starbucks'ın en popüler içeceklerinin içinde yer alan ürünler bir süredir tedarik sorunu yaşıyor.

Starbucks severler ise en sevdikleri içeceklerin önümüzdeki haftalarda menüden tamamen ayrılacağından dolayı endişe duyuyor. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları Starbucks mağazalarında kıtlık nedeniyle bazı içeceklerin menüden çıkarıldığını söylüyor.

https://twitter.com/StarbucksCare/status/1400555296154550272
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir