Starbucks, Baristaları için Figürler Hazırladı

İçinde bulunduğumuz dönemde bildiğimiz üzere çok sayıda kafe ve restoran paket servise geçmiş durumda. Ne kadar yasaklar sebebiyle gidemesek de kafeler ve restoranlar işletilmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra bu sektörde çalışan kişiler de işlerine devam ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde de Starbuks Güney Kore'de, bu sektörde çalışan kişileri unutmayıp, bünyesindeki baristalara saygı göstermek amacıyla farklı bir şey hazırladı.

https://pazarlamasyon.com/starbucks-baristalarinin-isimleri-yanlis-yazmalarini-tiye-aldi/

Hemen hemen her ülkede faaliyet gösteren kahve zinciri Starbucks Güney Kore'de, bünyesinde çalışan baristalarına saygı amaçlı küçük figürler hazırladı. Alman oyuncak üreticisi Playmobile ile işbirliği yaparak hazırlanan figürlere ise 'Buddy' adı verildi. Sekiz farklı Playmobile karakterine sahip figürlerin, önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Koleksiyonun ilk ürünü ise Starbucks'ın üniformasını taşıyan Barista Joy isimli bir karakter. Starbucks'ın bünyesine katığı Teavana çay şirketinin üyesi olan karakterlerin Jun, Roy, Jap Jennie, Grace ve Leo ise Barista Joy'dan sonra piyasaya sürülecek.

Ürünler ise sınırlı sayıda olacak. Belirli bir ücret karşılığı ve Starbucks'ın büyük boy ürününü tercih edenler bu figürlere sahip olabilecek ve Buddy karakterlerini 7 Ocak - 3 Şubat tarihleri ​​arasında Starbucks Güney Kore'nin mağazalarından satın alınabilecek.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir