Spotify'dan Clubhouse'a Rakip Olacak Bir Uygulama: "Greenroom"

Clubhouse'la başlayan canlı sohbet uygulamalarına artan ilginin getirisi olarak yeni uygulamaların çıkması ya da mevcut Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarına bu özelliğin entegre edilmesi bu alanda rekabeti kızıştırmıştı. Şimdi ise online müzik platformu Spotify da bu rekabet zincirinin arasında yerini alıyor.

https://pazarlamasyon.com/clubhouse-bir-anda-nasil-bu-kadar-basarili-oldu/

Spotify'ın canlı ses uygulaması olarak geliştirilen özelliğin adı ise Greenroom. iOS ve Android işletim sistemleri için kullanımı mümkün olan uygulama kullanıcıların; spor, müzik ve kültür hakkında canlı sohbetler yapmasına olanak tanıyor. Greenroom, Betty Labs'ın oluşturduğu ve Spotify'ın geçtiğimiz aylarda satın aldığı Locker Room üzerine inşa edildi. Aynı zamanda kullanıcılar, programları kaydetme ve podcast olarak paylaşmalarına olanak tanıyan kayıt özelliğine de sahip.

Sizce eskisi kadar rağbet görmese de hala ciddi bir kitleye sahip olan Clubhouse, Spotify'ın bu uygulamasından ne kadar etkilenecek?
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir