Şef Somer Sivrioğlu, Lezita’nın Yeni Reklamında Lezzeti Kovalıyor

Türkiye’nin en sevilen piliç eti markalarından Lezita; yeni reklam çalışması ile yenilikçi ürünü Çıtır Kova’yı keyifli reklam filmi ile anlatıyor. Ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun başrolde olduğu reklam filminde; dışı çıtır içi yumuşak Lezita Çıtır Kova’nın pratik, besleyici ve doyurucu özelliği ön plana çıkarılıyor.

İnsanların dışarıda yemeye alışık olduğu lezzetleri evlerinde güvenle ve ekonomik olarak hazırlayabilmesi için yenilikçi ürünler geliştiren Lezita’nın yeni reklam filminde gençler, Somer Sivrioğlu’nu, Çıtır Kova’nın lezzetiyle tanıştırıyor. Gençlerin kendisine ikram ettiği Lezita Çıtır Kova’nın lezzetinden mest olan Sivrioğlu, kanat, piliç fileto ve piliç topları ile aradığı dışı çıtır çıtır ve içi yumuşacık piliç lezzetini buluyor.

https://youtu.be/eijwXNHlxwg

Sivrioğlu, fırında 230 derecede kolaylıkla hazırladığı ürünün pratikliğini, lezzetini ve ekonomikliğini; “İşte size Lezita Çıtır Kova. Çıkarın kovadan atın fırına. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık.  Sağlıklı, lezzetli, pratik, ekonomik.” sözleriyle anlatıyor. Somer Şef’in yer aldığı, Lezita Çıtır Kova reklam filmi TV, dijital kanallar ve radyo mecralarında tüketiciyle buluşuyor. 

Reklam Künyesi

  • Reklamveren: Lezita
  • Reklamveren Yetkilisi: Mesut Ergül, Besime Bakiler, Fırat İnce, Gülşah Kalaycıoğlu
  • Reklam Ajansı: Int Med İstanbul
  • Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
  • Yönetmen: Bora Ozan
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir