Münir Kundakçı: "The Hammers sektörel anlamda bir öğrenim platformu"

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards, yenilenen ve değişen kategorileriyle 26 Ekim’de, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Marketing Meetup kapsamında  düzenlenen The Hammers Awards, bu yıl 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. Şirketlerin hem kanal, hem sektörel, hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri The Hammers Awards’un bu yılki jüri kadrosunda ise sektörden değerli isimler yer alıyor.

The Hammers Awards jüri üyelerinden Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı ile dijital dönüşümün Türkiye'deki durumunu ve The Hammers’ın gelecek dönem pazarlama faaliyetlerine katkısını konuştuk.

https://youtu.be/7HZAAV3_iUA

Kundakçı The Hammers için, "Pazarlama fonksiyonunun faydasının da ortaya çıkmasını sağlayan The Hammers'ın, çok değerli olduğunu düşünüyorum." açıklamasında bulunurken, The Hammers'ın, en büyük başarısının insanı ön plana çıkarmak olduğunu söylüyor.

The Hammers Awards hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için thehammersawards.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir