LEGO'nun Kurgusal Karakteri L.L.A.M.A, Universal Music ile Plak Anlaşması İmzaladı

Universal Music, yakında çıkacak olan LEGO'nun müzik videosu oluşturma ürünü Vidiyo'da yer alan bir LEGO figürü olan L.L.A.M.A ile bir plak anlaşması imzaladı.


Daha önce Universal Music ve LEGO iş birliği ile oluşturulan yeni platform Vidiyo'dan bahsetmiştik. Vidiyo, fiziksel ve dijital dünyayı bir araya getirerek çocukların birbirleriyle bağlantı kurma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen ve oyun ile müziği harmanlayan bir sosyal platform. L.L.A.M.A ise bu platformda yer alan kurgusal karakterlerden biri.


https://pazarlamasyon.com/lego-ve-universal-music-grouptan-muzik-ve-yaraticiligi-birlestiren-is-birligi/

Los Angeles merkezli bir DJ ve Latin Amerika kökenli yapımcı olarak tanımlanan L.L.A.M.A (Love, Laughter, and Music Always), Universal Music'in Astralwerks alt şirketiyle anlaştı. L.L.A.M.A, ilk single'ı Shake'i Ne-Yo ve Carmen DeLeon ile yaptı. Shake, 19 Şubat'ta piyasaya sürüldü.


Universal Music'e göre L.L.A.M.A, LEGO'nun Tropicon Beatbox setindeki DJ Llama Minifigure'ün bir insan versiyonu ve karakter, "herhangi bir tür müzik türüne bağlı değil". Şarkıcı Ne-Yo, birlikte çıkardıkları single için, “L.L.A.M.A şu anda ihtiyacımız olan bir sanatçı. Pek çokları için zor bir yıl olan bu yıl boyunca insanlara moral veren pozitif müzikler getirmek, parçası olmaktan mutlu olduğum bir şey," diyor.


https://www.youtube.com/watch?v=MI4XJSRSVtU&feature=emb_title

Astralwerks Pazarlama Başkan Yardımcısı Luke Armitage, konuyla ilgili "Şimdiye kadarki ilk lama ve LEGO mini figürü ile küresel bir plak anlaşmasına imzalamak bir onurdur" dedi. "L.L.A.M.A bize Shake'in demosunu ilk kez çaldığında, hepimiz onunla çalışmak istediğimizi biliyorduk. LEGO Group’un UMG ile ortaklığı, elektronik müzik alanını yeniliklerle çevreleme misyonumuzla tamamen uyumlu," dedi.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir