Google, Japon Kültürünü Yansıtan Sanal Eğlence Parkı Oluşturdu

Google; Japon mutfağını, seyahati ve eğlence parklarını özleyenler için bir sanal seyahat deneyimi oluşturdu. Teknoloji devi, Umami Land adlı yeni web sitesiyle eğlenceli bir online eğlence parkı yarattı.

https://pazarlamasyon.com/googlein-yeni-ozelligi-makyaj-malzemelerini-kamerada-denemenizi-sagliyor/

Google'ın yeni sanal seyahat deneyimi Umami Land ile dev yiyeceklerin bulunduğu bölgeleri keşfedebilir ve yol boyunca Japon mutfağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Japonya'nın karbonhidratlı temel yemeklerine benzeyen bir mimari ile karşılanacağınız "Main Rice Street"ten başlayarak, eriştelerin yaşadığı "Long Valley"i ve bir şeker bölgesi olan "Sweet Kingdom" gibi diğer bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

https://pazarlamasyon.com/googlein-basit-gorevler-yaparak-para-kazanma-uygulamasi-task-mate/

Umami Land, aslında eğlenceli bir Japon kültürü olan "kawaii" olarak tanımlanabilir; ancak her şey eğlence ve oyun ile sınırlı değil. Umumi Land'de bulduğunuz her yemekte bir Google araması yaparak, yemeğin yakınınızdaki bir yerde servis edilip edilmediğini öğrenebilir ve yemek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca Umami Land, "özel yemekler" keşfettiğinizde size bir rozet veriyor ve her galibiyet, başka bir yolculuğun kilidini açıyor. Tüm rozetleri topladıktan sonra ise bunları sanal hediyelik eşya dükkanında hareketli çıkartmalar ve duvar kağıtlarıyla takas edebilirsiniz.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir