Ekrem İmamoğlu, sosyal medya akımına dahil oldu

Geçtiğimiz günlerde influencer Simla Canpolat'ın motive amaçlı takipçileriyle paylaştığı post, sosyal medyada gündem olmuştu.

Canpolat'ın paylaşımında "Hadi kendi notunu seç. Hangisi sana gelsin?" açıklamasayıla paylaştığı gönderide, aynasına yapıştırdığı pembe not kağıtları ve üzerinde yer alan notlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Canpolat'ın başlattığı bu akıma pek çok ünlü isim ve marka da dahil olarak sosyal medyada paylaşım yaptı.Sosyal medya içeriklerinin yayılım hızını ve etkileme gücünün ne kadar fazla olduğunu bir kez daha gösteren bu akıma İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Instagram hesabı üzerinden kendi fotoğrafını paylaşarak, pembe yapışkanlı kağıtlar ile İstanbul'da gerçekleştirdiği yenilikleri yazan  İmamoğlu,  'Sadece yap...' mesajıyla Canpolat'ın başlattığı sosyal medya akımına katıldı. Sosyal medya kullanıcılarının yüzünü gülümseten bu paylaşım oldukça beğenildi.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir