Barış Sönmez: "Profesyonellerin pazarlama ekiplerini takdir etmeleri sektörün motivasyonu açısından çok önemli"

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards, yenilenen ve değişen kategorileriyle 26 Ekim’de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Marketing Meetup kapsamında  düzenlenen The Hammers Awards, bu yıl 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. Şirketlerin hem kanal, hem sektörel, hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri The Hammers Awards’un bu yılki jüri kadrosunda ise sektörden değerli isimler yer alıyor.

The Hammers Awards jüri üyelerinden Yemeksepeti Pazarlama Direktörü Barış Sönmez ile pazarlamanın dijital öncelikli dönüşümünü ve The Hammers'ın pazarlama faaliyetlerine katkısını konuştuk.

https://youtu.be/gZ6_Q9y5bf8

The Hammers’ta işlerin değil ekiplerin yarışmasının diğerlerinden ciddi bir fark yarattığını belirten Sönmez, değerlendirilen bu tür ödüllerin ya da yarışmaların sektörün olmazsa olmazı olduğunu söylüyor.

Sönmez, The Hammers için: “Bu tür ödüller esasında yaptığı işin, iş sonuçları dışında takdir görmesini bekleyen biz pazarlamacılar için çok değerli.” açıklamasında bulunurken, işin profesyonellerinin bu işleri takdir etmelerinin de sektörün motivasyonu açısından önemli olduğunun altını çizdi.

The Hammers Awards hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için thehammersawards.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir