Apple'dan Tokyo Olimpiyatları'na özel Watch koleksiyonu

Apple, Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları'nı desteklemek için 22 ülkeye özel tasarladığı yeni Watch kadran ve kordonları tanıttı. Kordonlar sınırlı sayıda üretilirken, kadranlarda yer alan bayraklar ise Watch'a yükleyerek kullanılabilecek.

Kordonlar sınırlı süre satışta olacak

Bu yaz Tokyo'da düzenlenecek Yaz Olimpiyatları öncesinde Apple, 22 ülkenin bayraklarının renklerini içeren kadran ve kordonları “International Collection” adıyla duyurdu. Watch modellerinin 40 mm-44 mm'lik versiyonlarına uyumlu kordonlar, sınırlı süre satışta olacak. Kadranlar için kullanıcılar App Clip kodunu kullanarak saatlerine indirebilecek.

Apple'ın Tokyo Olimpiyatları için hazırladığı International Collection'da yer alan tasarımlar ve ülkeler ise şu şekilde:

Amerika Birleşik DevletleriAvustralya, Belçika, BrezilyaFransa, Almanya, Birleşik KrallıkKanada, Çin, DanimarkaGüney Kore, İspanya, İsveçJaponya, Meksika, HollandaYeni Zelanda, Rusya, Güney AfrikaYunanistan, İtalya, JameikaAyrıca International Collection için üretilen Watch kordonlarına 399 TL gibi bir fiyat ödeyerek sahip olmak mümkün. Siz bu koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Koleksiyonda sahip olmak istediğiniz bir parça var mı?
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir