Yemeksepeti'nden Milli Futbolcu Yusuf Yazıcı'ya Hayal Kurduran Eğlenceli Reklam Filmi

Yemeksepeti, futbol heyecanının başlamasına sayılı günler kala milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı’nın yer aldığı reklam filmiyle döneme ayrı bir lezzet katıyor. Bu yıl Fransa Ligue 1’de, tam 10 yıl sonra Lille OSC’yi şampiyon yapan futbolculardan biri olan Yazıcı, reklam filminde Yemeksepeti’nin milyonlarca kullanıcıya sunmuş olduğu dilediği lezzete hızlı ve kolayca ulaşma hizmetini esprili bir şekilde izleyicilere aktarıyor.

Reklam filmi, Yusuf Yazıcı’nın Yemeksepeti ile reklam filmi çekimi anlaşması yapmış olmaktan dolayı memnun ve keyifli bir şekilde senaryodaki detaylar konusunda filmin yönetmeni ile konuşması ile başlıyor. Yönetmen, detayları ilettikten sonra Yusuf’un fikrini öğrenmek istiyor. Yusuf, heyecanla “Abi Yemeksepeti reklamı çok güzel. Ne yiyeceğiz, nasıl senaryo?” diye soruyor. Yönetmen Yusuf’a, rakibini nasıl çalıma dizeceğini ve gol atacağını anlatıyor, pozisyonları kafasında canlandırmasını istiyor. Ancak, Yusuf’un aklı Yemeksepeti ile gelecek olan lezzetlerde. Mısır ekmeğini bandığı bol tereyağlı kuymağın peynirini sündürmenin hayaliyle, ağzı sulanmış olarak “Güzel. Sonra kuymak yiyorum.” diyor.

Yönetmen bu kez bir sonraki maçta girmesi gereken pozisyonlardan örnekler vererek senaryoyu anlatmaya devam ediyor. Bu esnada ekrana gelen görüntülerde Yusuf, rakip futbolculardan ver-kaç yaparak sıyrılıyor, gelen topu şık bir voleyle filelerle buluşturuyor. Hala reklam filmi çekiminde kuymak yemeyi hayal eden Yusuf, “Sonra kuymak yiyorum değil mi?” diyerek üsteliyor. Yönetmen “Yemek memek yok Yusuf” deyince de milli futbolcumuz “Abi bu ne biçim Yemeksepeti reklamı, kuymağı kim yiyor?” diye soruyor. Sorunun yanıtı ise dış sesten geliyor: “Sen yemiyorsun Yusuf, atıyorsun. İzleyenler Yemeksepeti’nden dilediğini yiyor.”

https://www.youtube.com/watch?v=8pkM33VPrwQ

Futbolseverlerin de sofralarında diledikleri yemeğin “en iyisi”ni bulmalarını sağlayan Yemeksepeti, 20 yılı aşkın bir süredir lezzete ulaşmak konusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunduğunu bu reklam filmiyle betimliyor.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir