Salt İletişim Grup'a Yeni Marka

Kom; yeni dönemde tüm kreatif ve dijital çalışmalarını holistik bir bakış açısıyla yönetmek üzere 360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup'a emanet ediyor.

Kadın, erkek ve çocuğa yönelik hazırladığı koleksiyonlar ile çamaşırdan mayoya uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulunan Kom’un renkli dünyası ile köklü mirası, Salt İletişim Grup’un liderliğinde markanın kreatif projeleri ile sosyal medya iletişimine yenilikçi ve dinamik bir bakış açısıyla taşınacak.
25.000 metrekarelik entegre tesislerinde, iplikten nihai ürüne kadar olan tüm operasyonlarıyla yılda 1 milyon adede yakın erkek, kadın ve çocuk mayosu ile 2.5-3 milyon adet iç çamaşırı üreterek dünyaya ihraç eden ve plaj giyimin yanı sıra iç giyim, ev giyim ve fit giyim kategorilerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip köklü bir marka olan Kom, Salt İletişim Grup iş birliğiyle globalde de ses getirecek dijital ve kreatif projeler gerçekleştirmeyi sürdürecek.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir