Pokémon, 25. Yılını Online Parti ve Konserler ile Kutluyor

Pokémon Company International ve Universal Music Group, Pokémon'un 25. yıl dönümünü online bir parti, Post Malone ve Katy Perry konseri, bir yıllık P25 Müzik programı ve birçok diğer sürprizle kutlamak için bir araya geldi.


https://pazarlamasyon.com/mcdonalds-pokemonun-25-yilini-ozel-pokemon-kartlariyla-kutluyor/

27 Şubat Pokémon Günü'nde, markanın yıl dönümü kutlamaları Pokémon'un YouTube kanalı, Twitch kanalı ve 25. yıl dönümü web sitesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.


Kutlamalarda Katy Perry ve ardından Post Malone sahne alacak. Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarı Post Malone, uzun zamandır Pokémon hayranı olduğunu söyleyerek kutlamalarda sahne almaktan duyduğu heyecanı vurguladı. İkili, yıl boyunca sürecek P25 müzik programının açılışını yapmış olacak. Konserin sonunda P25 ile ilgili daha fazla bilgi verilecek ve birçok sürpriz iş birliği duyurulacak.


https://pazarlamasyon.com/pokemonun-25-yilina-ozel-levis-ile-is-birligi/

Kutlama günü yaklaşırken The Pokémon Company, 25 Şubat'ta Pokémon Sword ve Pokémon Shield oyuncularının Pikachu karakterinin, markanın bir yıllık müzik temasına uygun olarak "Sing" hareketini öğrenmesine olanak tanıyan özel bir şifrenin dağıtımı da dahil olmak üzere marka genelinde çeşitli kutlama aktivitelerine ev sahipliği yapacak. 


Pokémon'un web sitesinden ve uygulamasından ulaşılabilecek "Specials" kanalında, 27 Şubat'taki büyük etkinliğe hazırlık olarak popüler animenin müzik temalı bölümlerinden oluşturulmuş bir seçki bulunuyor.

Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir