KFC'nin yeminli lezzet tercümanı

KFC Türkiye, yeni reklam filminde sunduğu lezzetlerin tercümanı olmaya yemin etmiş Yeminli Lezzet Tercümanı adını verdiği karakteriyle izleyici karşısını çıktı.

KFC Türkiye olarak pazarlama stratejilerini misafir iç görüleri ışığında oluşturduklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz, yeni reklam kampanyası için “Modern yaşamın temposunda hızlı yeme eğilimi artarken, lezzetten ödün verilmeye başlandığını gördük. Ancak tüketici araştırmalarımızda da misafirlerimiz ayrıştırıcı lezzetimizin altını çiziyor. Buradan yola çıkarak tüm iletişim kampanyalarımızda lezzeti, çok duyulu bir deneyim olarak ele alıp işitsel ve görsel unsurlarla tat ve koku duyularını aynı anda harekete geçirmeyi hedefliyoruz. Yeni filmimizde; restoranda, evde, arabada, hatta lunaparkta ürünlerimizi yerken lezzetten kendini şaşıranların deneyimlerini Yeminli Lezzet Tercüman’ımızdan dinliyoruz” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=EuzA9Iip8p8

Künye


Reklam Veren: KFC Türkiye

Pazarlama Direktörü: Özkan Özyavuz

Marka Müdürü: Aslı Gazioğlu

Dijital Pazarlama Müdürü: Halil Söyler

Marka Müdür Yardımcısı: Beyza Kaya

Dijital Pazarlama Kıdemli Uzmanı: Bengü Ayaz

 Reklam Ajansı: BLAB İstanbul

Yapım Şirketi: HANN Yapım

Yönetmen: Evin Dooms

Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış

Post Prodüksiyon: Pixel

Müzik: 3K1A

Medya Planlama Ajansı: Carat

PR Ajansı: Golin İstanbul
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir