Duygu Süleymanoğlu: "The Hammers Awards’te pazarlama ekiplerinin değerlendiriliyor olması çok değerli"

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards, yenilenen ve değişen kategorileriyle 26 Ekim’de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Marketing Meetup kapsamında  düzenlenen The Hammers Awards, bu yıl 3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. Şirketlerin hem kanal, hem sektörel, hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri The Hammers Awards’un bu yılki jüri kadrosunda ise yine sektörün değerli isimleri yer alıyor.

The Hammers Awards jüri üyelerinden DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu ile Türkiye’de pazarlama iletişiminin geldiği noktayı ve The Hammers’ın sektör için önemini konuştuk.

https://youtu.be/7_pzb7APwyk

The Hammers Awards’te pazarlama ekiplerinin değerlendiriliyor olması ve jüri kadrosunun pazarlama alanında faaliyet gösteren isimlerden oluşmasının çok değerli ve önemli olduğunu vurgulayan DİMES Pazarlama Müdürü Duygu Süleymanoğlu, case’lerin jüri tarafından belirlenmesini, The Hammers’ı diğerlerinden ayıran bir özellik olarak gördüğünü söylüyor.

Duygu Süleymanoğlu, "The Hammers’ın ekiplere verilmesi, bence diğer organizasyonlardan ayırıyor ve özel kılıyor. Pazarlamacılardan oluşan bir jürinin de sizi ödüllendirmesi son derece onore edici." açıklamasında bulunurken başarılı pazarlama ekiplerinin The Hammers’a katılmalarını da tavsiye ediyor.

The Hammers Awards hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için thehammersawards.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.
Burger King Sinop'a açtığı ilk restoranı, eğlenceli reklam filmiyle duyurdu

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektöründe bulunan TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King, Sinop Gazi Caddesi’nde hizmet vermeye başl [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir